CR2512F0R00E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F0R00E04Z
JLCPCB Part #
C175214
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS