CRW1218J3R30E04Z
MFR.Part #
CRW1218J3R30E04Z
JLCPCB Part #
C175579
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS