TR0805D1R5P0525
MFR.Part #
TR0805D1R5P0525
JLCPCB Part #
C149981
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS