MA251220JR010FZ
MFR.Part #
MA251220JR010FZ
JLCPCB Part #
C252664
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS