CR1210J1K60P05Z
MFR.Part #
CR1210J1K60P05Z
JLCPCB Part #
C174629
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS