MA251230FR070FZ
MFR.Part #
MA251230FR070FZ
JLCPCB Part #
C252689
Description
3W 70mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS