CR1812J15R0E04Z
MFR.Part #
CR1812J15R0E04Z
JLCPCB Part #
C149835
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS