CR1206F270RP05Z
MFR.Part #
CR1206F270RP05Z
JLCPCB Part #
C881329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS