CR2512J120RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J120RE04Z
JLCPCB Part #
C245707
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS