CR2512FR015E04Z
MFR.Part #
CR2512FR015E04Z
JLCPCB Part #
C176027
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS