CR1210JR050P05R
MFR.Part #
CR1210JR050P05R
JLCPCB Part #
C149714
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 50mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS