CRW1218F249RE04Z
MFR.Part #
CRW1218F249RE04Z
JLCPCB Part #
C175552
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS