CR2010F24K3E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F24K3E04Z
JLCPCB Part #
C175092
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS