CR2010F240RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F240RE04Z
JLCPCB Part #
C175023
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS