QR0603F9K10P05Z
MFR.Part #
QR0603F9K10P05Z
JLCPCB Part #
C176141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS