CR2512JR430E04R
MFR.Part #
CR2512JR430E04R
JLCPCB Part #
C176090
Description
-55℃~+155℃ 1W 430mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS