CR1206F100RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F100RP05Z
JLCPCB Part #
C245445
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS