CRW2030J150RE01Z
MFR.Part #
CRW2030J150RE01Z
JLCPCB Part #
C175632
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2030 Chip Resistor - Surface Mount ROHS