CR0603F357KP05
MFR.Part #
CR0603F357KP05
JLCPCB Part #
C429419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS