CR1210J2R20P05S
MFR.Part #
CR1210J2R20P05S
JLCPCB Part #
C149767
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS