CR2010F162KE04Z
MFR.Part #
CR2010F162KE04Z
JLCPCB Part #
C175112
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS