CRA064RJ100KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRA064RJ100KE04Z
JLCPCB Part #
C183866
Package
1206x4
Description
100kΩ 250mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206x4 Resistor Networks, Arrays ROHS