CR1210FR100P05R
MFR.Part #
CR1210FR100P05R
JLCPCB Part #
C175868
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS