CR1812JR470E04R
MFR.Part #
CR1812JR470E04R
JLCPCB Part #
C149830
Description
-55℃~+155℃ 200V 470mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS