CR1206F604RP05
MFR.Part #
CR1206F604RP05
JLCPCB Part #
C429024
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS