CR1812JR013E04Z
MFR.Part #
CR1812JR013E04Z
JLCPCB Part #
C175938
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS