CR2010J2KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J2KE04Z
JLCPCB Part #
C175164
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS