CRW1218J150KE04Z
MFR.Part #
CRW1218J150KE04Z
JLCPCB Part #
C175614
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS