CR1812J160KE04Z
MFR.Part #
CR1812J160KE04Z
JLCPCB Part #
C174898
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS