TR0402F3K30Q1050Z
MFR.Part #
TR0402F3K30Q1050Z
JLCPCB Part #
C149918
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS