CR1812F3R00E04S
MFR.Part #
CR1812F3R00E04S
JLCPCB Part #
C174686
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS