CR1812F240KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1812F240KE04Z
JLCPCB Part #
C174779
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS