CRA034RJ1K8P05
MFR.Part #
CRA034RJ1K8P05
JLCPCB Part #
C429534
Description
1.8kΩ 100mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS