CR2512F2K10E04Z
MFR.Part #
CR2512F2K10E04Z
JLCPCB Part #
C175331
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS