CR2010F82R5E04Z
MFR.Part #
CR2010F82R5E04Z
JLCPCB Part #
C174999
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS