CR2010F90K9E04Z
MFR.Part #
CR2010F90K9E04Z
JLCPCB Part #
C147110
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS