CR1210J6M80P05Z
MFR.Part #
CR1210J6M80P05Z
JLCPCB Part #
C149799
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS