CRW1218J680RE04Z
MFR.Part #
CRW1218J680RE04Z
JLCPCB Part #
C175605
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS