CR1210J5M10P05Z
MFR.Part #
CR1210J5M10P05Z
JLCPCB Part #
C174676
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS