CR1210FR650P05R
MFR.Part #
CR1210FR650P05R
JLCPCB Part #
C147131
Description
-55℃~+155℃ 500mW 650mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS