CR1812F1R50E04S
MFR.Part #
CR1812F1R50E04S
JLCPCB Part #
C149822
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS