CR1210FR022P05Z
MFR.Part #
CR1210FR022P05Z
JLCPCB Part #
C165441
Description
-55℃~+155℃ 200V 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS