CRH2512J0R00E04Z
MFR.Part #
CRH2512J0R00E04Z
JLCPCB Part #
C175404
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS