CR1812JR018E04Z
MFR.Part #
CR1812JR018E04Z
JLCPCB Part #
C165418
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS