CR2512J3R6E04
MFR.Part #
CR2512J3R6E04
JLCPCB Part #
C429615
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS