CR1210F43R0P05Z
MFR.Part #
CR1210F43R0P05Z
JLCPCB Part #
C174423
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS