CR0603J330KP05Z
MFR.Part #
CR0603J330KP05Z
JLCPCB Part #
C881174
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS