CR1210F220RP05Z
MFR.Part #
CR1210F220RP05Z
JLCPCB Part #
C147141
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS