CR0805JR060P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805JR060P05Z
JLCPCB Part #
C175737
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS