CR0603J5K10P05Z
MFR.Part #
CR0603J5K10P05Z
JLCPCB Part #
C881139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS